tipa_bandera (
tipa_bandera) wrote2020-01-30 10:48 am
![[personal profile]](https://www.dreamwidth.org/img/silk/identity/user.png)
Entry tags:
Продукти в Лондоні дешевші ніж в Україні.
Те, що в Польщі продукти трохи дешевші ніж в Україні я знав. А от, що в Лондоні ціни нижчі ніж в Україні не підозрював. Найбільше шокувала ціна на чіпси Pringles, що в нас коштують близько 75 грн, а в Лондоні 37 грн.(це мені нагадало, як колись в нас макарони Барілла були як мінімум вдвічі переоцінені — мабуть їх хтось вирішив віднести до продуктів класу люкс). Мартіні Асті також вдвічі дешевше. Мита картопля — і та дешевша, як мука та ін. Італійські макарони за 17 грн. (500 гр.) — в нас таких не зустрічав. Це не самий дешевий магазин, в коментах пишуть, що на базарах ще дешевше. Цікаве відео:
no subject
З іншого боку пригадую враження своїх родичів, що після довгого перебування в США приїхали в Україну - їм тут було дорого. Якщо продукти ще +/-, то одяг... коммент після відвідин якогось магазину був такий "як ви тут одягаєтесь, в нас все значно дешевше", і вирішили купити кросівки в США.
no subject
Если в киеве покупать точно такие же бренды как в лондоне, будет канеш дороже, тому что логистика.
Если сравнивать продуктовую корзину - то всё выглядит иначе.
Ну это тупо экономика, тут средняя семья зарабатывает £40к в год, на жратву ну допустим 15%, врядли больше, это грубо £6к в год, £500 в месяц (выглядит достоверно, средняя семья это типа 3 рта, у мну на пять наверно 800-1000).
Сколько в Украине среднегодовой семейный доход и сколько % жратва в расходах?
Ну даж если допустить что на жратву идет ну пусть 40% (что случается в небогатых странах, хотя 40% это очень много), то чтож средний доход на семью в Украине в месяц £1200? Ну сорри, мы оба знаем что горащдо меньше. Но при этрм никто не голодает, магазины ломятся от жратвы. Это значит что средний чек таки гораздо ниже.