Aug. 1st, 2019
Виявив, що One Note (де я зберігаю багато заготовок і цитат) може шукати не лише в тексті, але і в картинках. Ось мій пошук по слову Москва і програма підфарбовує жовтим це слово в скріншоті:

Якщо працюєте зі скріншотами, то потім можете шукати текст в картинках — це круто. Шкода, що немає списку результатів пошуку як в Ворді.
Дым отечества не сладок. После возвращения из Бангкока в родную говень все злит:

В Москве уже бухали по черному, безрадостно и хмуро:

А вот сравнивает римский и украинский народ, что-то не в восторге от «советских ценностей»:
( Read more... )Я существенно дополнил и расширил заметку о том как с целью уничтожения украинской школы №92 в г. Киев её сожгли. Так украинофобам было проще всего «решить проблему» в ситуации когда было серьезное противодействие закрытию со стороны крупных фигур украинской интеллигенции. Добавил цитаты из дневника о поджогах других культурных ценностей. Если интересуетесь — читайте здесь.
Валентин Катаєв — советский ватник
Aug. 1st, 2019 02:00 pmКатаев на на подмосковной даче рассуждает о нелюбви хохлов и кацапов и хочет Навароссию как Путин:

Запис від 21.03.1982:

Ось як цю ситуацію описують тут:
Відома акторка Ніла Крюкова, створивши з Костенко моновиставу за "Марусею Чурай", збиралася презентувати її у Київській філармонії. Проте філармонійне керівництво в останній день вимагало від неї повністю передрукувати текст, хоча книжка вже вийшла, а потім перенесло прем’єру до клубу "Арсеналу". Костенко відповіла на приниження привселюдним ляпасом, і не кому-небудь, а директорові філармонії. Цей випадок зафіксував у своєму щоденнику Олесь Гончар.
Гончар неодноразово згадував у щоденнику Ліну Костенко, в основному про те, що її пригноблюють.